Cześć! Na początku miałam plan napisać o tym co robić, ale to zostało przewałkowane już miliard razy. Jako że mamy znowu lock down i drugą falę podejrzewam, że się nudzicie. Ja też. Więc postanowiłam coś dla was napisać, a jako że ostatnio „odkryłam” parę nowych zabijaczy nudy, to przedstawiam wam ciekawe filmy lub seriale, które wam polecam (wszystkie z Netflix’a).

1. 100 ludzi (org. 100 peoples)

Jest to nowy, oryginalny serial Netflixa z 2020 roku. Serial ten jest popularnonaukowy, lecz przyjemnie się go ogląda. Twórcy odpowiadają tam na życiowe pytania, robiąc eksperymenty na tytułowych 100 ludziach. Obecnie jest to jeden z moich 2 ulubionych seriali – oglądnęłam już wszystkie odcinki, których niestety jest tylko 8. I nie zapowiada się na to, żeby było ich więcej.

Serial 100 ludzi (2020) - Gdzie obejrzeć | Netflix | HBO GO ...

2. Go! Żyj po swojemu. ( org. Go! Vive a tu manera )

Premiera tego młodzieżowego serialu/musicalu odbyła się 22 lutego 2019 roku. Nastoletnia bohaterka – Mía Cáceres – bierze udział w przesłuchaniu do prestiżowej szkoły muzycznej, w której przeżywa wiele ciekawych i intrygujących perypetii. Na podstawie tej dwu sezonowej telenoweli powstał również film – Go! Niezapomniana Impreza. Jeżeli interesują Cię takie klimaty, to serdecznie polecam.

35 Best Go! Vive a Tu Manera images in 2020 | Live for yourself ...

3. Jeszcze nigdy…

„Jeszcze nigdy…” to serial opierający się na historii dziewczyny z hinduskiej rodziny mieszkającej w USA, która po tragicznych zdarzeniach próbuje zmienić swój „image” i dołączyć do grupki popularnych licealistów. Ten serial też z 2020 roku jest krótki i nie zapowiada się, żeby było więcej odcinków, ale i tak godny polecenia.

4. Cudowny chłopak

Mam wrażenie, że większość osób już zna lub oglądała ten film, ale warto przypomnieć. Jest to bardzo ciekawa i wzruszająca produkcja z 2017 roku. Głównym bohaterem jest Auggie, który ma zdeformowaną twarz. Auggie musi sobie radzić ze swoją twarzą i wyśmiewaniem wśród rówieśników. Jest to film familijny i każdemu polecam go obejrzeć.

Cudowny chłopak (2017) - Filmweb

5. The Kissing Booth ( 1 i 2 )

The Kissing Booth chyba też każdy zna, ale może są takie osobniki, które jeszcze nie słyszały o tym filmie. Historia ta opowiada o dwójce najlepszych przyjaciół, którzy w wieku 6 lat ustanowili sobie kodeks, którego teraz trochę trudno jest się trzymać. Jest to jeden z lepszych filmów, które oglądałam i każdej osobie w wieku 13 – 99 serdecznie polecam

The Kissing Booth

6. Poczujcie rytm

Film „Poczujcie rytm” polecam jako film familijny na wieczory filmowe. Jest to film taneczno-komediowo-wzruszający. Wybitna tancerka próbuje swych sił na Broadwayu jednakże z niepowodzeniem. Zaczyna treningi w swoim rodzinnym mieście z tamtejszą grupą tancerską jednak trochę jej to nie idzie.

Poczujcie rytm (2020) - Filmweb

I to tyle na dzisiaj mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie. Piszcie w komentarzach wasze ulubione filmy i seriale. Chętnie poczytam (✿◠‿◠)

PA! <3

close

Bądź na bieżąco

Chcesz dostawać emaile powiadamiające Cię o nowych wpisach? Zasubsrybuj a ja co tydzień będę Ci wysyłać takie emaile!